Úvodná stránka / Ponuky práce / ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER + 13. - 14. PLATY - AJ PRE ABSOLVENTOV

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Chémia a potravinárstvo,
    Vývojový pracovník - Chémia € 1.080,-
  • Elektrotechnika a energetika,
    Vývojový pracovník - Elektrotechnika/Energetika € 1.320,-

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER + 13. - 14. PLATY - AJ PRE ABSOLVENTOV

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Si ABSOLVENT elektrotechnickej fakulty, bavili ťa hlavne mikročipy? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER. Tvojou zodpovednosťou bude:
  • Programovanie mikročipov a logických diagramov bude tvoja 'kľúčová úloha'
  • Budeš sa podieľať na vývoji nových produktov v oblasti termotechniky
  • Budeš komunikovať s medzinárodným vývojovým tímom
  • Naučíš sa ako sa samostatne starať o projekty
  • Dobrý produkt musí byť aj dobre otestovaný a preto po vývoji popracuješ aj na testingu

Výhody a ďalšie informácie

  • Plat: 1 200 - 1 500 EUR
  • Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • 13ty a 14ty plat
  • Týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok na DDS
  • Príspevok na jazykové vzdelavanie

Referenčné číslo ponuky: 1-30-33047

Požiadavky na uchádzača

  • Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnické
  • Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • Znalosti elektrotechnických princípov
  • Skúsenosti s návrhom logických obvodov
  • Skúsenosti s mikroprocesormi VEĽKÁ VÝHODA
  • Znalosti v oblasti SW a HW

Kontaktujte spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Obchodná 2
811 01 Bratislava

Čambáliková Jana
info@grafton.sk
(+421) 259 208 111

Sme spoločnosť, ktorú vedie inštinkt, inšpiruje inovácia a talent.

Grafton je popredný dodávateľ personálnych služieb v oblasti náboru, Talent Manažmentu, či rôznych HR riešení s viac ako 30 ročnými skúsenosťami. Sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách.