Úvodná stránka / Ponuky práce / Senior brand manager

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Médiá, reklama, PR,
      Brand manager € 1.850,-
    • Marketing,
      Brand manager € 1.580,-

    Senior brand manager

    Synergie Slovakia s.r.o.

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Hľadáme senior brand managera, ktorý má dlhoročné skúsenosti v marketingu a B2B obchodu, zároveň chce, aby jeho práca mala hlbší význam a pozitívny vplyv na spoločnosť. Projekt, ktorý môžeš spoluvytvárať je už viac ako 10 rokov zameraný na pomoc deťom a teraz môžeš byť jeho súčasťou aj ty. Budeš budovať jeho značku či životné hodnoty a postoje, ktoré sú zároveň tvojou súčasťou. Táto unikátna slovenská značka má veľký potenciál byť globálna a ty môžeš byť pri tom. Ak si pozitívny, máš cit pre písanie, aktívnu angličtinu, skúsenosti s komunitnou prácou a pracoval si už na pozícii brand managera pre zaujímavé projekty, chceme práve teba! Čo bude tvojou misiou?
    • zastrešovať PR, blogy a pripravovať stratégie sociálnych sietí,
    • zabezpečiť retenčný (care) program pre darcov a externých spolupracovníkov a exekúciu projektov s tretími stranami (obchodné partnerstvá),
    • prezentovať značku a rozvíjať jej internú či externú komunikáciu,
    • manažovať a zodpovedať za online a offline kampane,
    • okrem marketingu sa aktívne starať o nové obchodné príležitosti a spolupráce
    • pripravovať briefy či kontrolovať finančný plán,
    • viesť a rozvíjať junior brand managera, ktorý bude tvojou pravou rukou,
    • v prípade neprítomnosti, v plnom rozsahu zastupovať marketingovú riaditeľku.

    Výhody a ďalšie informácie

    • home office a flexibilná pracovná doma
    • máš príležitosť sa výrazne podieľať na projekte, ktorý formuje deti, ich hodnoty a optimalizuje prostredie, v ktorom vyrastajú
    • môžeš byť súčasťou nadšeného tímu, ktorý sa už teraz na teba teší
    • budeš pracovať na slovenskom brande s globálnym potenciálom,
    • staneš sa súčasťou strategických diskusií,
    • tvoja práca bude mať reálny spoločenský význam,
    • čaká ťa nekonečný priestor pre sebarealizáciu, voľné ruky a pole pôsobnosti.
    • Plat:od 1500 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)

    Charakteristika klienta:Nezisková organizácia, ktorá sa už 13 rokov venuje riešeniu sociálnych problémov spoločnosti a poskytuje pomoc a starostlivosť v rámci viacerých vlastných projektov. Patria medzi víťazov medzinárodných ocenení pre sociálne inovácie.

    Informácie o výberovom procese:
    Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

    Požiadavky na uchádzača

    • Level pozície:Špecialista
    • minimálne 3-5 rokov praxe na pozícii brand managera v marketingovej oblasti
    • aktívny anglický jazyk písomne aj ústne (B2)
    • praktické skúsenosti s B2B obchodom
    • profesionálny ústny aj písomný prejav s bezchybnou gramatikou
    • vzdelanie v oblasti marketingu je výhodou
    • MS Excel, Word a Power Point: pokročilá úroveň
    • Osobnostné predpoklady: dôležitá je pre nás všestrannosť, flexibilita a schopnosť reagovať na rôznorodé a dynamické situácie,
    • hľadáme hodnotovo zameraného, vytrvalého, pozitívneho a čestného človeka so schopnosťou sebareflexie,
    • proklientsky orientovaného a zároveň tímového hráča,
    • schopnosť vystupovať a komunikovať s médiami,
    • skúsenosť s písaním a tvorbou textov, článkov,
    • mať prehľad o digitálnom svete a aktuálnych trendoch,
    • empatický prístup smerom k sociálnym témam a angažovanie sa v komunitnej práci,
    • analytické myslenie, schopnosť prepájať si jednotlivé súvislosti.

    Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Dunajská 4
    811 08 Bratislava

    Lenka Hlopková
    hlopkova@synergie.sk
    +421 254 415 522

    Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.