Construction Manager

AuJob s.r.o., 23.04.2024. Hlavný pracovný pomer

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti biotechnológií je súčasťou nemeckého koncernu, v rámci ktorého sa špecializuje ako Scale up and launch platforma – zabezpečuje vývoj produktu od laboratória až po zavedenie do výroby.Benefity:

- nadštandardný systém bonusov,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok pri uzavretí manželstva,
- príspevok na kultúrne a športové aktivity,
- príspevok na prázdninový tábor pre deti,
- príspevok na vitamíny,
- príspevok na regeneráciu (masáže, plaváreň a iné),
- flexibilný pracovný čas,
- priama komunikácia s klientmi,
- práca s novými inovatívnymi technológiami za vyšších kvalitatívnych štandardov
- vzdelávacie aktivity nad rámec zákona
- parkovanie v areáli firmy

Požiadavky na uchádzača

AuJob s.r.o.

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112