Úvodná stránka / Ponuky práce / Pridaj sa do nášho tímu! Hľadáme operátorky do výroby vo Veľkej Ide!

Pridaj sa do nášho tímu! Hľadáme operátorky do výroby vo Veľkej Ide!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Hľadáš fajn prácu v čistom prostredí, ktorú zvládne každý? Chceš pracovať na zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Žiadna prax nie je potrebná. Práca vhodná a prispôsobená ženám.
  • Náplň práce:
  • jednoduchá výroba snímačov a senzorov
  • kontrola, balenie a označovanie výrobkov
  • 12 hodinové zmeny (ranná, nočná, 2 dni voľno)
  • striedavá práca v stoji a v sede

Výhody a ďalšie informácie

  • čisté pracovné prostredie
  • príspevok na údržbu pracovného oblečenia
  • preplatenie SAD dopravy a zdarma zvoz z Rožňavy
  • príplatky nad rámec zákona

Platové ohodnotenie:
5,42€/hod. priemerná hrubá mzda 1200€/mesačne

Pracovný pomer:
plný úväzok

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vzdelanie:
  • Požiadavky na zamestnanca: - ochota pracovať na zmeny
  • práca vhodnejšia pre ženy
  • skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou

Kontaktujte spoločnosť INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a INDEX NOSLUŠ s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Prešovská 38, 821 02 Bratislava

Centrála Bratislava
ponuka@indexnoslus.sk

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
  • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
  • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
  • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.