Úvodná stránka / Ponuky práce / Teamleader v sklade - služobné auto, jedna zmena

    Teamleader v sklade - služobné auto, jedna zmena

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Pre stabilnú spoločnosť hľadáme skúseného vedúceho do skladu. Jeho úlohou bude dohľad nad celkovým chodom skladu, riadenie, plánovanie a koordinácia skladových zásob. Vašou pracovnou náplňou ďalej bude monitorovanie skladu zásob, vrátane kontroly využitia skladu. Pokiaľ ste už v rámci svojej kariéry vykonávali obdobnú pozíciu, tak ste pre nás tým pravým kandidátom! Práca je svojou povahou vhodná skôr pre mužov. Odmenou Vám bude veľa benefitov, vrátane práce na jednu zmenu od pondelka do piatka.
    • Náplň práce:
    • Vedenie a kontrola skladovej evidencie
    • Kontola techniky skladu
    • Zpracovávanie reportov a potrebných dokumentov pre vedenie

    Výhody a ďalšie informácie

    • Služobné auto aj na súkromné účely
    • Program Multisport
    • Pravidelné odborné školenia a rast kvalifikácie
    • Možnosť kariérneho rastu
    • Zľavy na firemné výrobky
    • Zľava na palivo
    • Príspevok od zamestnávateľa do 3. piliera (DDS

    Platové ohodnotenie:
    1300 - 1800

    Pracovný pomer:
    plný úväzok

    Požiadavky na uchádzača

    • Požadované vzdelanie:
    • Požiadavky na zamestnanca: - Skúsenosti s obdobnou pozíciou
    • Vodičský preukaz sk. B
    • Znalosť Excelu na pokročilej úrovni
    • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

    Kontaktujte spoločnosť INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a INDEX NOSLUŠ s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Prešovská 38, 821 02 Bratislava

    Centrála Bratislava
    ponuka@indexnoslus.sk

    INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

    Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

    Spolupráca s nami Vám zaistí:
    • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
    • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
    • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
    • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.